Röben na Europejskim Kongresie Informacji Renowacyjnej 2024!

Röben na Europejskim Kongresie Informacji Renowacyjnej 2024! - INFBusiness

W dniach 20 – 23 marca br. w Krakowie odbędzie się coroczny Europejski Kongres Informacji Renowacyjnej. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży renowacyjnej, łączące w sobie formułę konferencji oraz targów. Jak co roku, nie mogło nas na tym wydarzeniu zabraknąć.

EKIR to impreza, która na stałe wpisała się do kalendarza najważniejszych wydarzeń branżowych. Łączy w sobie świat zabytków ze światem najnowocześniejszych technologii wykorzystywanych w dziale ratowania i przywracania świetności obiektom zabytkowym. Wydarzenie to jest zatem doskonałą okazją dla naszej firmy do zaprezentowania produktów przeznaczonych dla branży renowacyjnej. Będziemy mieli również okazję pochwalić się nie tylko naszymi produktami, ale również ciekawymi realizacjami. Bierzemy też udział w konkursie „RENOWATOR” w dwóch kategoriach:

     – Nazwa Produktu – NOWOŚĆ – dachówka do montażu paneli fotowoltaicznych dla modelu Milano,

       – Znaczące realizacje – Pokamedulski klasztor w Wigrach.  

Podczas wydarzenia, nasz ekspert, Krzysztof Omilian wygłosi prelekcję na temat dachówek ceramicznych do montażu rozwiązań fotowoltaicznych.

Zapraszamy, bądźcie tam Państwo z nami!

Wydarzenie odbędzie się w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1. Znajdziecie nas w budynku A, sala 026, stoisko nr. 2.

Szczegóły dotyczące wydarzenia.

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *