Jastrzębie-Zdrój. Szpital opanowany przez napastnika z nożem. Trzy osoby ranne.

W Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Jastrzębiu-Zdroju osoba uzbrojona w nóż zaatakowała pracowników medycznych i pacjentów – donosi TVN24.

Jastrzębie-Zdrój. Szpital opanowany przez napastnika z nożem. Trzy osoby ranne. 2

Foto: Rzeczpospolita

Agnieszka Kazimierczuk

Skutkiem napaści z użyciem noża poszkodowane zostały co najmniej cztery osoby – wśród nich pielęgniarka, ordynator oddziału zajmującego się chorobami układu pokarmowego oraz pacjentka, która po incydencie przeszła zabieg chirurgiczny. 

Reklama Reklama

Sprawca został obezwładniony i ujęty przez funkcjonariuszy policji.

Szczegółowe informacje poznamy niebawem.

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *