Świeżość produktów na dłużej – z lodówką marki Haier

Świeżość produktów na dłużej - z lodówką marki Haier - INFBusiness

Marka Haier będąca 15. rok z rządu liderem w sprzedaży urządzeń AGD na świecie prezentuje chłodziarko-zamrażarkę z serii 3D, która zadba o to, by produkty na dłużej pozostały świeże. Haier HTW7720DNGB jest wygodna, jeszcze bardziej eko, a dzięki wydzielonym strefom sezonowe owoce i warzywa będą bezpiecznie przechowywane.

Wygodnie i zdrowo

Żywność, która jest w odpowiedni sposób przechowywana, na dłużej pozostaje świeża i pełna wartości odżywczych. Warto jednak pamiętać, że różne produkty wymagają innych warunków chłodzenia. W nowej chłodziarko-zamrażarce Haier HTW7720DNGB stworzone zostały szuflady, które pozwolą dostosować temperatury do aktualnie znajdującej się w niej żywności. My Zone umożliwia łatwe dopasowanie ustawień w zależności od tego, czy umieszczone są w niej warzywa i owoce, mięso i sery, owoce morza czy artykuły do szybkiego schłodzenia. W strefie tej można dostosować temperaturę od -3°C do +5°C. Humidity Zone, z kolei to szuflada, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie nią zarządza. Stwarza to idealne warunki dla owoców i warzyw, sprawiając, że zachowają swoją świeżość i soczystość dwa razy dłużej. Tylna ściana chłodziarki pokryta jest oświetleniem LED, co gwarantuje doskonałą widoczność wszystkich produktów, niezależnie od stopnia wypełnienia lodówki. Dzięki temu bez problemu można znaleźć nawet te produkty, które ukryły się w jej zakamarkach, a do tego stopniowy wzrost natężenia oświetlenia po otwarciu drzwi, jeszcze mocniej podniesie komfort użytkowania. Dodatkowo w całej chłodziarko-zamrażarce zastosowany został system Total No Frost, który nie tylko sprawia, że nie będzie powstawać szron, ale także zapobiega mieszaniu się zapachów przechowywanych produktów. Aby żywność na dłużej pozostała świeża, można ją również zamrozić. Szuflady Easy Access umożliwiają bardzo efektywne wykorzystanie przestrzeni, dzięki czemu każdy użytkownik w łatwy sposób ma dostęp do wszystkich mrożonych produktów.

Świeżość produktów na dłużej - z lodówką marki Haier - INFBusiness

Niższe rachunki, dbałość o środowisko

Decydując się na zakup lodówki najlepiej wybierać takie urządzenia, które nie tylko dbają o przechowywaną żywność, by na dłużej pozostała świeża, ale również są energooszczędne. W lodówce Haier HTW7720DNGB producent zastosował specjalne technologie oraz innowacyjną konstrukcję szuflad zamrażalnika zapewniając mniejsze zużycie energii aż o 30% w stosunku do standardowych lodówek dwudrzwiowych, co potwierdza certyfikat VDE N° ID.40048641. Sprężarki marki Haier znacząco zredukowały drgania podczas działania lodówki, dzięki czemu pracuje ona ciszej i wydajniej. W związku z tak wysoką jakością firma Haier oferuje aż 25 lat gwarancji na kompresor. Certyfikat dostępny po rejestracji na stronie http://gwarancja-haier.pl/.

Więcej informacji:
https://www.haier-europe.com/pl_PL/laczone/34005426/htw7720dngb/

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *