Leroy Merlin partnerem cyklu o metamorfozach wnętrz w Dzień Dobry TVN

Leroy Merlin partnerem cyklu o metamorfozach wnętrz w Dzień Dobry TVN - INFBusiness

Czy wnętrze można spektakularnie odmienić w jeden dzień? Projektanci Leroy Merlin udowodnili, że tak. Premierowy cykl materiałów w programie Dzień Dobry TVN ''Sposób na wnętrze'', którego partnerem została sieć Leroy Merlin, przedstawia rzeczywiste metamorfozy zrealizowane w domach i mieszkaniach Polaków. Eksperci marki wraz z ekipą TVN pokazują jak rozwiązać najczęstsze problemy związane z wnętrzami. Bez wielkiego remontu!

Cykl zatytułowany „Sposób na wnętrze” to produkcja wykorzystująca potencjał ekspercki i doświadczenie pracowników oraz komplementarność oferty budowlano-dekoratorskiej marki Leroy Merlin. Format to około ośmiominutowe wejścia emitowane w czasie programu Dzień Dobry TVN, w których prowadząca Kasia Jaroszyńska prezentuje jak ekipa Leroy Merlin dokonuje szybkiej metamorfozy danego wnętrza. Każdy odcinek prezentuje inne wnętrzarskie wyzwanie u jednego z bohaterów wyłonionych w castingu przez stację TVN. Zbyt ciasna kuchnia, wymagający aktualizacji wystroju pokoik dziecka, nijaka sypialnia – to niektóre z zadań dla projektantów marki. Projektanci Leroy Merlin na podstawie wywiadu z bohaterami programu przygotowują projekt odpowiadający ich potrzebom, następnie realizują niezbędne zakupy i w ciągu zaledwie jednego dnia dokonują zmiany aranżacji wnętrza. Zarówno projekt jak i efekt metamorfozy są niespodzianką dla uczestników programu – ich reakcję na zrealizowaną aranżację poznajemy na koniec każdego odcinka.

Leroy Merlin partnerem cyklu o metamorfozach wnętrz w Dzień Dobry TVN - INFBusiness

Realizacje przedstawione w programie są bardzo zróżnicowane – raz aranżacja odbywa się w kuchni, innym razem w pokoju świeżo upieczonej uczennicy, czy wreszcie w salonie młodej rodziny. Metamorfozy opierają się o proste w realizacji pomysły, które każdy widz może zaadaptować na własne potrzeby i wprowadzić w życie w swoim domu. Ułatwiają to dedykowane cyklowi “Sposób na wnętrze” ministrefy sprzedażowe w sklepach Leroy Merlin, gdzie klienci mogą zrobić zakupy inspirowane kolejnymi odcinkami, bez konieczności szukania produktów z różnych działów na terenie całego sklepu.

Celem programu jest nie tylko inspirowanie, ale także pokazanie jak rozwiązywać samodzielnie wnętrzarskie problemy, które najczęściej spotykamy w mieszkaniach czy domach. Brak miejsca do przechowywania, nieustawne pokoje, wystrój, który przestał odpowiadać zmieniającym się potrzebom, czy brak miejsca na własne home office, to wyzwania, które dotyczą wielu z nas. Leroy Merlin w programie „Sposób na wnętrze” pokazuje, że remont czy reorganizacja pokoju może być szybka, przystępna cenowo i zrealizowana w krótkim czasie, a zmiana wystroju i poprawa funkcjonalności mieszkania nie musi wiązać się ze skomplikowanym i kosztownym remontem.

Leroy Merlin partnerem cyklu o metamorfozach wnętrz w Dzień Dobry TVN - INFBusiness

Program „Sposób na wnętrze” będzie emitowany raz na 2 tygodnie na antenie TVN w godzinach porannych od 8.03.2024 roku i obejmie cykl 16 odcinków. Wciąż trwa casting do kolejnych odsłon programu. Chętni mogą zgłaszać się za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Efekty metamorfoz z TVN będą ponadto udokumentowane w dziale porady na stronie www.leroymerlin.pl, a archiwalne odcinki cyklu będzie można obejrzeć również na kanale YouTube marki Leroy Merlin.

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *