J.W. Construction zakończyło kolejny etap osiedla domów Villa Campina pod Warszawą

J.W. Construction zakończyło kolejny etap osiedla domów Villa Campina pod Warszawą - INFBusiness

J.W. Construction zakończyło budowę kolejnego etapu inwestycji Villa Campina pod Ożarowem Mazowieckim, nieopodal Kampinoskiego Parku Narodowego. Domy jednorodzinne powstające w ramach tego wieloetapowego projektu wyróżnia wykorzystanie przyjaznej środowisku, nowoczesnej technologii szkieletowej, która w połączeniu m.in. z pompami ciepła, rekuperacją czy fotowoltaiką przekłada się na minimalne koszty utrzymania nieruchomości.

Rodzinne osiedle domów Villa Campina jest zlokalizowane pod Ożarowem Mazowieckim, ok. 17 km od centrum Warszawy. Jak dotąd J.W. Construction zrealizowało w ramach tej inwestycji 8 etapów. Dzięki ukończonemu, kolejnemu etapowi tego projektu, osiedle rozrosło się na ten moment do ponad 300 domów, zarówno indywidualnych, jak i szeregowych. Na tę chwilę w sprzedaży jest ok. 40 budynków. 

Począwszy od 2020 roku, kolejne domy w Villa Campina powstają na bazie drewnianych prefabrykatów i technologii szkieletowej z wykorzystaniem szeregu prośrodowiskowych rozwiązań budowlanych, co sprawia że są one efektywne energetycznie oraz ekologiczne. 

 –  Villa Campina powstaje z myślą o świadomych ekologicznie rodzinach ceniących zdrowy tryb życia, estetykę oraz funkcjonalność domowej przestrzeni. Zaletą tej inwestycji jest niewątpliwie jej atrakcyjna lokalizacja. Mieszkańcy naszych domów mogą cieszyć się bliskością terenów zielonych i spokojnym otoczeniem przy jednoczesnym, łatwym dostępie do infrastruktury miejskiej i dobrą komunikacją ze stolicą – komentuje Małgorzata Ostrowska, Dyrektorka Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction.

Funkcjonalne domy “Wiktoria”

Domy “Wiktoria” w inwestycji Villa Campina mają dwie kondygnacje, o łącznej powierzchni od 101 do 116 mkw. Położone są one na działkach o powierzchni od 337 do 507 mkw., uwzględniających ogród. Dostępne w sprzedaży domy o podwyższonym standardzie mają na parterze salon z dużymi oknami z bezpośrednim wyjściem na taras, a także kuchnię, toaletę i wiatrołap z holem. Do parteru przynależy także garaż. Poddasze użytkowe to trzy sypialnie oraz przestronna, widna, rodzinna łazienka. Sypialnie są foremne i ustawne, doświetlone oknami dachowymi. Domy przygotowane są do montażu instalacji systemu fotowoltaicznego.

Oszczędność na rachunkach

Domy prefabrykowane z drewna w inwestycji Villa Campina wpisują się w trendy nowoczesnego, niskoemisyjnego budownictwa. To budynki przyjazne środowisku, zarówno w kontekście produkcji, jak i użytkowania. Dzięki technologii szkieletowej oraz zastosowanym materiałom i rozwiązaniom budowlanym w budynkach Villa Campina panuje korzystny mikroklimat. Są one wolne od smogu, bakterii, wirusów i alergenów, co stanowi dodatkową wartość dla alergików. 

Domy z inwestycji wyposażone zostały w pompy ciepła i rekuperację, co jest kluczowe dla oszczędnego gospodarowania energią elektryczną, a zarazem przyjazne środowisku. We wszystkich pomieszczeniach jest ogrzewanie podłogowe, a na dachu bez problemu można zamontować system fotowoltaiczny, który może ograniczyć rachunki za prąd praktycznie do zera

– Do ogrzania domu, wody użytkowej i wentylacji potrzeba zaledwie 22 kWh/m2/rok. Według naszych wyliczeń oraz danych naszych klientów z poprzednich etapów utrzymanie domu o powierzchni 137 m2 może kosztować miesięcznie zaledwie 70 zł – dodaje Małgorzata Ostrowska z J.W. Construction.

Więcej informacji na temat nowych etapów inwestycji Villa Campina można znaleźć na stronie dewelopera. 

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *