Rolety zewnętrzne – maksymalny komfort dla domu

Rolety zewnętrzne – maksymalny komfort dla domu - INFBusiness

Powoli kończy się zima, pierwsze promienie wiosennego słońca przenikają do pomieszczeń. Właśnie teraz warto zastanowić się nad montażem rolet zewnętrznych. To maksymalny komfort dla każdego domu. Okna z roletami elektrycznymi zawsze dają tyle światła, ile akurat potrzeba.

Wielokierunkowa ochrona

Upalne lato, zawieje śnieżne, uciążliwy deszcz uderzający w okna jesienią – to wszystko sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na wyposażenie okien w rolety zewnętrzne, by chronić dom przed warunkami atmosferycznymi i zapewnić domownikom więcej spokoju i wytchnienia. Rolety chronią przed nadmiernym nagrzewaniem latem i wychłodzeniem zimą. Posiadają też inne funkcje, m.in. stanowiąc dodatkową ochronę przed włamaniem, zabezpieczają przed aktami wandalizmu, chronią prywatność i zapewniają ciszę.

Rolety zewnętrzne – maksymalny komfort dla domu - INFBusiness

Rolety elektryczne – czy warto zainwestować

Nie ma wątpliwości, że rolety elektryczne są bardziej komfortowe w użytkowaniu niż rolety ręczne. Są obsługiwane za pomocą pilota, który steruje mechanizmem siłowników i silnika. Silniki używane w roletach PROTECTA mogą pracować w zakresie temperatur od -10 do aż 40 stopni Celsjusza. Napęd wytrzymuje tysiące cykli podnoszenia i opuszczania rolet. To rozwiązanie na lata. Wybór napędu zasilanego energią słoneczną gwarantuje minimalny czas pracy akumulatora przez 45 dni. Taki napęd nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej w domu.

Rolety zewnętrzne – maksymalny komfort dla domu - INFBusiness

Nie ma powodu, by martwić się o bezpieczeństwo. Dzięki detekcji przeszkód napęd zatrzyma się, jeśli tylko napotka przeszkodę. Pomaga w tym szybki system dwutarczowego hamulca elektromagnetycznego.

Rolety zewnętrzne – maksymalny komfort dla domu - INFBusiness

Montaż rolet zewnętrznych jest naprawdę bardzo prosty. W roletach PROTECTA marki WIŚNIOWSKI napęd montowany w systemie Plug & Play pozwala na łatwą, szybką i tanią instalację. Dzięki niemu można sterować roletami przewodowo albo wybrać protokół io homecontrol – wtedy rolety PROTECTA można opuszczać i podnosić z poziomu aplikacji na smartfonie z każdego miejsca na świecie!

Rolety zewnętrzne – maksymalny komfort dla domu - INFBusiness

Wybierając rolety elektryczne warto zwrócić uwagę na to, by pracowały cicho. Rolety PROTECTA wyposażone w napędy Somfy gwarantują bezawaryjne działanie i ochronę przed hałasem.

Rolety zewnętrzne – maksymalny komfort dla domu - INFBusiness

Dopasowane do potrzeb

Trzy systemy rolet zewnętrznych WIŚNIOWSKI pozwalają na dopasowanie do wymagań inwestora. Bez względu czy to etap budowy czy remont w starym budownictwie – rolety PROTECTA można zaaranżować w każdym oknie. Sprzyja temu również możliwość wykonania ich aż 18 wersjach kolorystycznych. Pozwala na zachowanie spójności stylistycznej nie tylko z samymi oknami, ale także z pozostałymi produktami WIŚNIOWSKI.

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *