Decademia Twinson – szkolenie z systemów tarasowych Twinson dla Partnerów Deceuninck

Decademia Twinson - szkolenie z systemów tarasowych Twinson dla Partnerów Deceuninck - INFBusiness

Firma Deceuninck zorganizowała w dniach 27–28 lutego 2024 kolejną edycję szkoleń pod nazwą Decademia Twinson. Spotkania odbyły się w siedzibie firmy w Jasinie. Ich celem było przekazanie Partnerom marki Twinson wiedzy technicznej i handlowo-marketingowej oraz przedstawienie aktualnej oferty produktowej systemów kompozytowych Twinson i systemu montażowego Twinson Click.

Zaproszenie partnerów handlowych Twinson

Deceuninck zaprosił na swoje kursy firmy partnerskie i członków ich zespołów, którzy do tej pory nie uczestniczyli w tego typu wydarzeniach. Z uwagi na duże zainteresowanie warsztatami w przeszłości, zaplanowane zostały do wyboru uczestników dwa dni szkoleniowe. Zaproszenia przyjęły zwłaszcza te osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sprzedażą czy montażem systemów tarasowych Twinson.

Decademia Twinson - szkolenie z systemów tarasowych Twinson dla Partnerów Deceuninck - INFBusiness

Intensywne, merytoryczne szkolenie

Pierwszą część instruktażu poprowadził Mariusz Spychała, Sales Manager Deceuninck i Regionalny Opiekun Handlowy Polski Północnej. Mówił m. in. o właściwościach kompozytu i głównych wyróżnikach systemów Twinson. Nie zabrakło zestawień i porównań z deskami kompozytowymi konkurencji. Przedstawił także aktualną ofertę desek tarasowych Twinson, zaczynając od desek komorowych Essential Terrace i Essential XL, na deskach litych Character Massive i Majestic Massive Pro kończąc.

W drugiej części szkolenia Sławomir Komorowski, Sales Manager Deceuninck i Regionalny Opiekun Handlowy Polski Południowej zaprezentował innowacyjny system montażowy Twinson Click. Dzięki nowoczesnym elementom instalowanym na „klik” umożliwia on zamontowanie tarasu całkowicie bez użycia wkrętów. Opowiedział również o najciekawszych realizacjach z desek kompozytowych Twinson oraz najczęstszych błędach montażowych, jakie popełniają wykonawcy tarasów i balkonów na systemach Twinson.

Decademia Twinson - szkolenie z systemów tarasowych Twinson dla Partnerów Deceuninck - INFBusiness

Wyjątkowa platforma montażowa Twinson Click

Szczególną uwagę prowadzący szkolenie poświęcili unikatowemu systemowi Twinson Click, jego zaletom i zasadom montażu. Jego niewątpliwym atutem jest znacznie krótszy czas instalacji w porównaniu z innymi systemami montażowymi. System składa się z lekkich, intuicyjnych w użyciu profili aluminiowych, unikalnych trójkątnych podstaw (Triax) oraz zestawu regulowanych wsporników i klipsów. Triax umożliwia łączenie legarów pod różnymi kątami względem siebie, co sprawdzi się zwłaszcza na tarasach okrągłych i z nieregularnymi krawędziami. Dzięki wspornikom i przedłużkom można łatwo zredukować wszelkie różnice w wysokości lub nierówne powierzchnie przy montażu tarasu. Z kolei trzy różne klipsy: regulowany klips pionowy, obrotowy poziomy oraz elastyczny narożny pozwalają zmontować całą konstrukcję tarasu bez użycia śrub.

Decademia Twinson - szkolenie z systemów tarasowych Twinson dla Partnerów Deceuninck - INFBusiness

Warsztaty z montażu tarasu i wręczenie certyfikatów

W ostatniej części szkolenia uczestnicy wzięli udział w ćwiczeniach, podczas których mogli wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. W podziale na trzy grupy zmierzyli się z zadaniem, jakim był montaż treningowego tarasu m. in. przy wykorzystaniu systemu montażowego Twinson Click.

Po intensywnej części merytorycznej spotkania oraz po utrwalającej zdobytą wiedzę części praktycznej na koniec dnia szkoleniowego każdy z Partnerów otrzymał certyfikat ukończenia warsztatów. Certyfikat nie tylko potwierdza uczestnictwo w zajęciach i ukończenie kursu montażu, ale także uprawnia do posługiwania się tytułem certyfikowanego montażysty systemów tarasowych Twinson.

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *