Gwałtowne rezygnacje w komendzie dolnośląskiej. „Złamanie regulaminu”

Pierwsi wicekomendanci posterunków powiatowych policji w Kłodzku i Ząbkowicach Śląskich zostali zwolnieni z funkcji. Przyczyną jest "złamanie zasad służbowych w odniesieniu do zajmowanego urzędu". Jak wskazują niepotwierdzone informacje, powodem mogło być użycie policyjnego ekwipunku narciarskiego dla własnych potrzeb. Zdj. ilustracyjne/Facebook/KPP…









