Enea postawi dwie jednostki wytwórcze. „Uzupełnią braki w sieci”

Instalacje w Kozienicach, których konstrukcja właśnie się rozpoczyna, systematycznie zastąpią odłączane zasoby węglowe i uzupełnią deficyt produkcyjny w sieci. Decydenci odpowiedzialni za ten projekt podkreślają, jak znaczący wkład w to będą miały rodzime przedsiębiorstwa. Ustalono, kiedy pierwsza energia elektryczna trafi…









