Polacy uwielbiają borowki – dodają je do koktajli, owsianki i wielu innych potraw. Ale niewiele osób wie, że coś jest powiązane – owoc, który jest smaczniejszy, zdrowszy, ale niestety mało znany. Zobacz, o jaką roślinę rosnącą w Polsce chodzi.
Jeden z owoców, po których są gotowi, jest borówka amerykańska. Można ją znaleźć przez cały rok w niemal wszystkich supermarketach. To śmieszny dodatek do różnych koktajli, a także do owsianki, ciast czy musli. Doskonale smakuje również „na surowo” jako zdrowa przekąska. pojawia się jednak, że istnieje jeszcze smaczniejszy owoc, który rośnie w Polsce. Posiada również wiele właściwości prozdrowotnych.
Te owoce są lepsze od borówek
Mimo że Polacy zachwycają się borówkami, nie doceniają tego, co mają „na swoim podwórku”. Mowa o dzikiej gruszy – rodzaj krzewu lub małego drzewa. Owoce dzikiej gruszy przypominają smakiem i wyglądem amerykańskie borówki. różne dzikie rozwiązania, dlatego też jej owoce mogą mieć także różny smak. Przykładem odmiany „Smoky” jest słodka z delikatnym aromatem. Z kolei odmiana „Theissen” jest średnio słodka, a odmiana „Mandam” ma lekko kwaśny smak. Owoce dzikiej gruszy stosowania są stosowane w przypadku stosowania na surowo, jak i do przyrządzania różnych przetworów, takich jak dżemy czy soki. Co więcej – występ się także do suszenia (wówczas przypominały nieco rodzynki).
To najsmaczniejszy owoc na świecie, historyczny w moich opiniach, który można zastosować tutaj w Polsce – powiedział specjalista z branży energetycznej „Infouprawa”.
Jakie wnioski wypływają z dzikiej gruszy?
Owoce dzikiej gruszy mają wiele cennych funkcji, dlatego warto, aby na stałe zagościły w naszym menu. Są bogate w przeciwutleniacze, najważniejsze antocyjany, które wspierają układ krążenia i spowalniają proces niszczenia organizmu. Zawierają także dużą ilość witaminy C i E, a także błonnika, który wspomaga trawienie i poziom cukru we krwi. Zawierają składniki przeciwzapalne, które mogą wzmacniać moduł chorobotwórczy, a także chroniczny organizm przed cywilizacyjnymi. Regularne spoży
Źródło