Baumit Super Marką 2024!

Baumit Super Marką 2024! - INFBusiness

Już po raz piętnasty przeprowadzono badania rynkowe dotyczące aktywności i rozpoznawalności brandów, nagradzając marki wyróżniające się ugruntowaną pozycją na rynku, jakością oferowanych produktów lub usług oraz nieustającym zaufaniem konsumentów. W kategorii „producenci materiałów budowlanych" tytuł „Super Marka 2024 – Jakość, Zaufanie, Renoma" otrzymała firma Baumit.

Tytuł „Super Marka" to nagroda specjalna, przyznawana brandom, które trzeci rok z rzędu zostały wysoko ocenione w plebiscycie konsumenckim „Dobra Marka". Redakcja Forum Biznesu bierze pod uwagę takie kryteria jak pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, oferowaną jakość produktów lub usług, a także stopień zaufania klientów. W kategorii „producenci materiałów budowlanych” nagrodę w tym roku otrzymała firma Baumit, która jednocześnie świętuje 30-lecie obecności na polskim rynku. 

– Otrzymanie tytułu Super Marka 2024 – Jakość, Zaufanie, Renoma” to dla nas duże wyróżnienie. Stanowi on nie tylko wyraz uznania dla naszej pracy, lecz także jest świadectwem zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci, za które bardzo im dziękujemy – mówi Aleksandra Gilewska, Dyrektor Marketingu Baumt sp. z o.o.  –  Każda nagroda bardzo nas cieszy, ale ta otrzymana w roku jubileuszowym nabiera szczególnego znaczenia, pokazując naszą ciągłą determinację w dostarczaniu najwyższej jakości materiałów budowlanych – dodaje.

Marka Baumit to jeden z czołowych producentów chemii budowlanej w Polsce i jeden z liderów na rynku europejskim. W naszym kraju zadebiutowała w 1994 roku. Jej oferta obejmuje m.in. systemy ociepleń, tynki i farby elewacyjne, tynki wewnętrzne, gładzie, szpachle, zaprawy klejowe do płytek, betony, jastrychy czy masy samopoziomujące a także systemy renowacyjne. Te  wysokiej jakości produkty pozwalają kreować zdrową, energooszczędną i piękną przestrzeń do życia. 

Baumit Super Marką 2024! - INFBusiness

W swojej działalności firma Baumit dużą wagę przywiązuje do zrównoważonego rozwoju w aspekcie ekonomicznym, społecznym, jak i środowiskowym. Aktywnie angażuje się w działalność badawczo-rozwojową i wyznacza nowe standardy w branży, czego jednym z wielu przykładów jest rewolucyjny beton w rozpuszczalnym worku wprowadzony na rynek w 2023 roku.

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *