Dramatyczne zdarzenie przy jeziorze. Samochód zanurzony, wewnątrz czwórka pasażerów.

Auto osobowe zanurkowało w piątkowy wieczór do jeziorka w Bestwinie (woj. śląskie). W aucie jechały cztery osoby, ale na szczęście nikt nie ucierpiał. Wsparcie zapewnili obecni na miejscu ludzie. Na miejscu interweniowały wozy straży pożarnej, w tym ekipa wodno-nurkowa, załogi…








