Nielegalne odpływy z budynków. Mieszkańcom zagraża usunięcie.

Obywatele bloków w śląskim Grodźcu mogą niebawem utracić schronienie – nie z racji wypadku czy ognia, lecz z powodu braku poprawnego kanalizowania odpadów płynnych. Z tego powodu dozór budowlany wykluczył budowle z eksploatacji. Bloki przynależały niegdyś do Instytutu Zootechniki, który…








