Andrzej Duda w ostatnim orędziu: Nie żegnam się. Pozostaję w służbie

Od pierwszej chwili starałem się uczynić wszystko, co w mojej mocy, aby zapewnić bezpieczeństwo Polakom i Polsce – mówił w swoim ostatnim orędziu Andrzej Duda, kończąc drugą i ostatnią kadencję prezydencką. Andrzej Duda Foto: Marek Borawski/KPRP Agnieszka Kazimierczuk Reklama –…









