Paulina Piechna-Więckiewicz, wiceminister edukacji: Dorośli bagatelizują szkolną agresję wśród uczniów.

Są regulacje prawne, które umożliwiają zwalczanie hejtu i agresji między uczniami w szkole, ale rzadko się je wykorzystuje – zaznacza Paulina Piechna-Więckiewicz, wiceministra resortu edukacji narodowej, odpowiedzialna za kwestie zdrowia psychicznego. Paulina Piechna-Więckiewicz, wiceminister w Ministerstwie Edukacji Narodowej Foto: PAP/Rafał…









