Ten bank proponuje jedną z najlepszych lokat za założenie konta. Prześwietlamy warunki

W cyklu „Prześwietlamy promocje” bierzemy pod lupę nową ofertę Citi Handlowego. Tym razem bank promuje swoje konto za pomocą lokaty terminowej. Oferuje 6 proc. na kwartał do kwoty 20 000 zł. To obecnie jedna z najwyższych stawek na rynku.

Ten bank proponuje jedną z najlepszych lokat za założenie konta. Prześwietlamy warunki

fot. hbmedia / / Shutterstock

Citi Handlowy ruszył z kolejną promocją konta osobistego. Tym razem za wabik służy lokata terminowa – Twoja Lokata. W dobie topniejących stawek na depozytach bank kusi stawką 6 proc. na trzy miesiące. Jak wynika z rankingu lokat Bankier.pl, to obecnie najwyższa stawka w tym segmencie. Z oferty można skorzystać po założeniu bezpłatnego CitiKonta.

Minimalna kwota, jaką można zdeponować na lokacie, to 1000 zł. Maksymalnie można na niej umieścić 20 000 zł. Zakładając, że wpłacimy kwotę maksymalną, to zysk z lokaty już po odjęciu podatku Belki wyniesie 239 zł. Twoja Lokata nie posiada opcji odnowienia (brak możliwości przedłużenia na kolejny okres umowny). W dniu zapadnięcia depozytu środki wraz z odsetkami są przelewane na konto osobiste, z którego nastąpiło otwarcie lokaty.

ReklamaZobacz takżePolecamy: do 600 zł premii i brak opłat za aktywne korzystaniez konta osobistego w Santander Banku Polska. Sprawdź >>

Aby otworzyć lokatę, trzeba posiadać konto osobiste w Citi Handlowym. Następnie należy się zalogować w bankowości elektronicznej, przejść do sekcji „Oszczędności i Inwestycje” znajdującej się na stronie głównej i wybrać „Otwarcie lokaty terminowej”.

Otwórz CitiKonto w promocji i zyskaj 6% na lokacie»

Bank oferuje w promocji CitiKonto. Rachunek wraz z kartą wielowalutową jest bezpłatny. Za darmo są też wypłaty z bankomatów Citi oraz 4 pierwsze wypłaty z dowolnego bankomatu w miesiącu. Bank nie pobiera opłat za przelewy krajowe realizowane w bankowości internetowej i mobilnej, a dodatkowo proponuje 3 pierwsze przelewy Express Elixir w miesiącu za 0 zł.

"Prześwietlamy promocje" to autorska seria artykułów, w której redaktorzy Bankier.pl podpowiadają, jak zarabiać na kontach bankowych. Analizujemy najnowsze oferty, wyjaśniamy kruczki i podpowiadamy, jak najłatwiej sięgnąć po nagrodę.

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *