Santander wraca do czołówki kont oszczędnościowych. Proponuje znacznie wyższą stawkę od standardowej

Najnowsza promocja Santander Banku Polska pozwala na otrzymanie 6 proc. w skali roku na Koncie Multi oszczędnościowym. To zdecydowanie wyższa stawka od standardowej. Z oferty mogą skorzystać nowi i obecni klienci. Ci drudzy będą jednak musieli spełnić dodatkowy warunek.

Santander wraca do czołówki kont oszczędnościowych. Proponuje znacznie wyższą stawkę od standardowej

/ Shutterstock

Od 25 marca br. zainteresowani wyższą stawką na rachunku lokacyjnym mogą do listy rozważanych opcji dołożyć ofertę Santander Banku Polska. Tego dnia bank wyszedł z nową promocją jednego ze swoich kont oszczędnościowych – „Nowe środki na Koncie Multi oszczędnościowym”. Wymóg stawiany przez bank zdradza już sama nazwa akcji specjalnej. Stan nowych środków jest wyznaczany każdego dnia na podstawie wysokości aktywów danego klienta.

Warunki cenowe przedstawione przez bank w promocji to zdecydowanie podwyższona stawka promocyjna do 6 proc. w skali roku (oprocentowanie standardowe to 1 proc. rocznie) dla oszczędności nieprzekraczających 100 tys. zł. W przypadku przekroczenia tej kwoty wszystkie środki na koncie zostaną objęte oprocentowaniem standardowym. Dla posiadaczy większych oszczędności lepszą decyzją będzie wpłata nadwyżki np. na lokatę terminową.

Otwórz konto z promocyjnym oprocentowaniem 6% i bonusami do 600 zł »

Podane oprocentowanie obowiązuje do 29 czerwca br. W przeciwieństwie do większości promocji kont oszczędnościowych czas przystąpienia do oferty ma zatem duże znaczenie. Do promocji można się włączyć nie później niż 10 czerwca br. przez TEN LINK, przy czym obecni klienci banku, którzy chcą skorzystać z promocji przez Santander Internet, mogą to zrobić do 9 czerwca br. do godz. 17.00.

Opłata za prowadzenie Konta Multi oszczędnościowego wynosi 0 zł miesięcznie. Pierwsza transakcja z konta jest darmowa, kolejna kosztuje 10 zł. W tej grupie znajdują się polecenie przelewu (wewnętrzny, wewnętrzny Przelew24, zewnętrzny, zewnętrzny natychmiastowy/ekspresowy) i polecenie zapłaty.

Santander Bank Polska w czołówce ofert

Aktualnie na koncie oszczędnościowym można zyskać do 7,10 proc. w skali roku. W przypadku lidera oferta jest skierowana tylko do klientów, którzy jeszcze nie korzystali z konta oszczędnościowego. Stawka w wysokości 6 proc. w skali roku oferowana przez Santander Bank Polska plasuje się w czołówce ofert dostępnych obecnie na rynku.

Otwórz konto z promocyjnym oprocentowaniem 6% i bonusami do 600 zł »

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *