HalfPrice kończy sprzedaż przez internet. Grupa CCC nie podała powodu zamknięcia sklepu

HalfPrice, należący do Grupy CCC, kończy sprzedaż online. Od 1 kwietnia klienci zrobią zakupy wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Popularna sieć nie podała powodu zamknięcia internetowej platformy zakupowej. 

Klientów popularnego sklepu czeka przykra niespodzianka. HalfPrice kończy sprzedaż przez internet

fot. Daniel Dmitriew / / FORUM

Sklep internetowy HalfPrice od 1 kwietnia będzie zamknięty. Wszystko wskazuje, że nie jest to żart na Prima Aprilis. Firma należąca do Grupy CCC opublikowała oficjalny komunikat na stronie internetowej. Klienci mogą zrobić zakupy online do końca miesiąca.

HalfPrice kończy jeden format sprzedaży

"Z dniem 01.04.2024 r. sklep online halfprice.eu zostanie zamknięty. Jeżeli posiadasz Konto Klienta, możesz dokonywać w nim zakupów do dnia 31.03.2024 r. włącznie. Po tym dniu w dalszym ciągu dostępne będzie też wsparcie dla Klientów, którzy złożyli zamówienia – zwroty i reklamacje będą rozpatrywane zgodnie z regulaminem sklepu" – czytamy w komunikacie HalfPrice.

Sieć sklepów HalfPrice zajmuje się sprzedażą obuwia, odzieży, zabawek, kosmetyków, akcesoriów oraz wyposażenia domu w formie off-price. Produkty dostępne są w cenach niższych od standardowych. Koncept opiera się na kupowaniu przez sklep np. nadwyżek produkcyjnych, nieodebranych zamówień, czy końcówek kolekcji. 

"Zapraszamy do sklepów stacjonarnych HalfPrice w Polsce i za granicą, które w tym roku otwierać się będą w kolejnych lokalizacjach" – dodano w komunikacie.

Sieć sklepów HalfPrice należy do Grupy CCC. Marka obecna jest na rynku od około trzech lat. Pierwszy punkt sprzedażowy firma otworzyła w 2021 roku. Aktualnie HalfPrice posiada ponad 100 sklepów stacjonarnych działających zarówno w Polsce, jak i zagranicą – m.in. w Austrii, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Słowenii, Rumunii, Łotwie czy na Węgrzech.

Benefity klubowe nie przepadną

"Z dniem 31.03.2024 r. rozwiązane zostają umowy o prowadzenie Konta Klienta w sklepie internetowym halfprice.eu. Podyktowane jest to zaprzestaniem działalności sklepu internetowego halfprice.eu. Jednocześnie informujemy, że powyższe pozostaje bez wpływu na konto klubowe. Tym samym nie zmienia się dostęp do benefitów klubowych, jakie wykorzystać można w sklepach stacjonarnych HalfPrice w całej Polsce" – poinformował HalfPrice. 

DF

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *