Bankier.pl gra dla WOŚP. Wylicytuj dla WOŚP spotkanie z Andrzejem Stecem i Ludwikiem Sobolewskim

Wylicytuj dla WOŚP spotkanie z Andrzejem Stecem, redaktorem naczelnym portalu Bankier.pl i Ludwikiem Sobolewskim, legendą polskiego rynku kapitałowego.

Bankier.pl gra dla WOŚP. Wylicytuj dla WOŚP spotkanie z Andrzejem Stecem i Ludwikiem Sobolewskim

/ Bankier.pl

Od wielu lat Bankier.pl to najważniejsze źródło informacji w internecie dla inwestorów indywidualnych. Pomagamy czytelnikom w zakresie finansów osobistych i inwestowania. Tradycyjnie pomagamy też Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

W tym roku możesz wylicytować wyjątkowe spotkanie z Andrzejem Stecem, dziennikarzem od ponad 30 lat zajmującym się rynkiem kapitałowym, a od niedawna redaktorem naczelnym Bankier.pl oraz Ludwikiem Sobolewskim, legendą polskiego rynku kapitałowego, twórcą rynku NewConnect, który prezesował giełdom papierów wartościowych w Warszawie i Bukareszcie, zdaniem wielu uczestników naszego rynku kapitałowego, jednym z najlepszych prezesów GPW.

We trójkę przy dobrej kawie w warszawskim biurze Bankier.pl, porozmawiamy o giełdzie, finansach, inwestycjach, filozofii, życiu, podróżach… i o czym jeszcze będzie chciała osoba, która wygra tegoroczną aukcję Bankier.pl dla WOŚP.

» Zapraszamy do licytacji! «

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *