Aplikacja mObywatel z nową funkcją. Rząd chce spełnić życzenia użytkowników

Aplikacja mObywatel stała się popularna – łącznie pobrano ją już ponad 16 mln razy. Co jakiś czas pojawiają się w niej nowe funkcje. Okazuje się, że teraz rząd chce wsłuchać się w głos użytkowników.

Aplikacja mObywatel z nową funkcją. Rząd chce spełnić życzenia użytkowników

fot. Kuba Kwiatkowski / / Shutterstock

Niedawno informowaliśmy, że niebawem mają pojawić się nowe funkcje w mObywatelu (m.in. “stłuczka”, czy moja firma), w przyszłości planowane jest też umożliwienie rejestracji pojazdu za pośrednictwem aplikacji.

Wiele wskazuje na to, że na tym zmiany się nie skończą. Rząd chce skorzystać z pomocy użytkowników aplikacji, którzy oceniają ją całkiem wysoko (4,8 w Google Play, 4,6 w App Store).

Jak będzie to wyglądało?

Wicepremier Krzysztof Gawkowski wypowiedział się na temat wpływu użytkowników na rozwój aplikacji. "Dziękujemy za każdy komentarz, także za konstruktywną krytykę, wszystkie głosy są analizowane. Świetnie, że użytkownicy właściwie budują z nami tę aplikację. Zbieramy pojawiające się pomysły, a wewnątrz aplikacji uruchomiliśmy funkcję »Zgłoś Pomysł« po to, by użytkownicy mogli realnie wpływać na rozwój aplikacji" – stwierdził.

"Zależy nam na tym, aby aplikacja stawała się w coraz większym stopniu centrum kontaktu obywatela z administracją oraz, aby za jej pośrednictwem załatwić jak najwięcej swoich codziennych spraw. Stawiamy na maksymalną użyteczność dla obywatela" – dodał wicepremier.

Aby skorzystać z tej funkcji, należy przejść w aplikacji mObybwatel do zakładki "Więcej", potem odnaleźć sekcję "Pozostałe" i kliknąć opcję "Zgłoś pomysł".

PB

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *