200 tys. osób pójdzie do wojska i słabe strony GPW. Podcast Bankier.pl i ZBP

W tym tygodniu redaktor naczelny Andrzej Stec szczególnie poleca słuchaczom weekendowego podcastu pt.: Bankomat dwa tematy: wojskowe plany powołania 200 tys. osób oraz raport  pokazujący słabe strony krajowej giełdy.

200 tys. osób pójdzie do wojska i słabe strony GPW

fot. Bumble Dee / / Shutterstock

Podcast powstaje we współpracy Bankier.pl ze Związkiem Banków Polskich. W ciągu ok. 15 minut Związek Banków Polskich przedstawi najważniejsze wydarzenia z życia gospodarczego w kraju i na świecie minionego tygodnia, a redaktor naczelny Bankier.pl, Andrzej Stec – dwie, najchętniej czytane publikacje z portalu. W tym tygodniu to następujące tematy:

  1. Wojsko potrzebuje wykwalifikowanych żołnierzy i wzywa na ćwiczenia. Wśród najbardziej pożądanych zawodów jest m.in. kierowca pojazdów w kat. C, D+E czy D, kucharz, nurek oraz operator maszyn i urządzeń. Powołani pracownicy otrzymają żołd i rekompensatę. Więcej »
  2. Diagnoza sytuacji na polskim rynku kapitałowym oraz szereg rekomendacji w celu jej poprawy to sprawy poruszone w najnowszym raporcie Macieja Bukowskiego z Fundacji WiseEuropa, jaki ukazał się w 21 marca. Autor pokazuje słabe strony krajowej giełdy i zaleca m.in zawieszenie podatku Belki czy prywatyzację spółek kontrolowanych przez Skarb Państwa, ale tak, by zostały pod kontrolą krajowych instytucji finansowych. Więcej »

Podcast trafia za pośrednictwem strony ZBP do ok. 50 lokalnych rozgłośni radiowych. Zamieszczamy go również na stronie Bankier.pl. Miłego słuchania!

Bankier.pl · 200 tys. osób pójdzie do wojska i słabe strony GPW – ZBP i Bankier.pl – 22.03.2024

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *