W centrum Gdańska doszło do strzelaniny. Zatrzymano trzech mężczyzn

W związku ze strzelaniną, do której doszło w centrum Gdańska, policja zatrzymała trzech mężczyzn – informuje „Dziennik Bałtycki”. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
W centrum Gdańska doszło do strzelaniny. Zatrzymano trzech mężczyzn - INFBusiness

Foto: AdobeStock

Do incydentu doszło w czwartek wieczorem – przed godziną 19.00 – w centrum Gdańska. Świadkowie zdarzenia otwarcie mówili o strzelaninie, która miała miejsce na ulicy Toruńskiej w Gdańsku. 

– Tuż przed godziną 19:00 oficer dyżurny odebrał zgłoszenie, że w rejonie Śródmieścia zaatakowany mężczyzna, broniąc się, oddał strzał z broni palnej w kierunku napastnika – powiedział „Dziennikowi Bałtyckiemu” asp. szt. Mariusz Chrzanowski. – Ranny w nogę mężczyzna został przewieziony w asyście policjantów do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, kryminalni oraz policyjny technik. Funkcjonariusze wykonują oględziny, zabezpieczają ślady i wyjaśniają okoliczności zdarzenia – dodał. 

Gdańsk: Strzelanina przy ulicy Toruńskiej

W związku z incydentem policja zatrzymała trzech mężczyzn w wieku 36, 35 i 30 lat.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, kryminalni oraz policyjny technik. Funkcjonariusze policji wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i wyjaśniają okoliczności zdarzenia. 

Poza funkcjonariuszami gdańskiej policji na miejscu zdarzenia znajdowała się też karetka pogotowia medycznego.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *