Szczecin: Wypadek autobusów. Są poszkodowani

Po wypadku autobusów, do którego doszło we wtorek w Szczecinie, do szpitali trafiło trzynaście osób, w tym siedmioro dzieci. Na miejscu zdarzenia jest pogotowie, policja i straż pożarna.
Szczecin: Wypadek autobusów. Są poszkodowani - INFBusiness

Foto: Stock Adobe

Jak informuje RMF FM, do zdarzenia doszło we wtorek w Szczecinie przed godziną 9.00. Autobusy komunikacji miejskiej zderzyły się na prawym pasie ul. Matejki w kierunku Bramy Królewskiej.

Wypadek autobusów w Szczecinie. Rannych co najmniej 13 osób

W wypadku, do którego doszło we wtorek w Szczecinie, rannych zostało co najmniej 13 osób. Do szpitala przetransportowano sześciu dorosłych i siedmioro dzieci. Jeden z pojazdów komunikacji miejskiej prawdopodobnie wjechał w tył drugiego. Jeden z pojazdów ma mieć wybitą tylną szybę, zaś drugi – rozbity przód.

Jak podaje gs24.pl, lewy pas na razie jest przejezdny. W rozmowie z portalem nadkom. Anna Gembala ze szczecińskiej policji poinformowała, że życiu poszkodowanym nie zagraża niebezpieczeństwo. Ratownicy zdecydowali jednak, że poszkodowani powinni zostać przebadani w szpitalu.

Na miejscu pracują służby – pogotowie, policja i straż pożarna. – Zabezpieczamy ślady i ustalamy przebieg całego zajścia, są utrudnienia w ruchu — powiedziała w rozmowie z RMF FM Gembala. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *