Łukasz Schreiber poinformował o rozstaniu z żoną. Kim jest Marianna Schreiber?

Polityk PiS Łukasz Schreiber, który chce ubiegać się o posadę prezydenta Bydgoszczy, poinformował, że rozstał się ze swoją żoną Marianną. – Rozmawiamy o separacji – powiedział w wywiadzie dla portalu metropoliabydgoska.pl.
Łukasz Schreiber poinformował o rozstaniu z żoną. Kim jest Marianna Schreiber? - INFBusiness

Łukasz Schreiber

Foto: PAP/Tytus Żmijewski

W rozmowie z portalem metropoliabydgoska.pl, kandydujący na prezydenta Bydgoszczy polityk PiS Łukasz Schreiber poinformował, że wraz ze swoją żoną Marianną podjęli decyzję o rozstaniu i myślą o separacji. – Nigdy nie używałem wizerunku rodziny w kampaniach wyborczych ani teraz, ani dziesięć lat temu. Uważam, że to nie ma znaczenia – stwierdził. – A przy tym wszystkim jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre, tym bardziej że podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozmawiamy o separacji – dodał.

Jak powiedział Schreiber, zawsze będzie życzył swojej żonie dobrze. – Każde z nas robi coś indywidualnie i na swój rachunek. Zawsze będę życzył mojej żonie powodzenia i to jest oczywiste, ale nie wiem, w jaki sposób miałoby to wpłynąć na funkcjonowanie Bydgoszczy. Po prostu jest to dla mnie zagadka trudna do rozwiązania – powiedział. 

Łukasz Schreiber rozstaje się z żoną. „Rozmawiamy o separacji”

Wypowiedź polityka skomentowała już w mediach społecznościowych Marianna Schreiber. „Nauczyłam się w małżeństwie jednej rzeczy: że o moim mężu albo dobrze albo wcale. Więc tym razem nic nie napiszę” – czytamy we wpisie żony polityka PiS opublikowanym w serwisie społecznościowych Instagram. „Z uwagi na dobro naszej córki, mimo, że to jest temat, który wywołuje emocje – proszę o wyczucie w komentarzach, które wiem, że na pewno będą. Szkoda, że mój mąż postanowił nasze życie intymne skomentować przez gazety – nie jest to chyba najlepsza decyzja w jego życiu” – dodała. 

Marianna Schreiber zaznaczyła jednocześnie, że jej mąż „nie znalazł czasu, by powiedzieć jej to w twarz”. „Rozumiem, że to presja związana z wyborami. Ja żadnej decyzji nie podjęłam. Już kilka lat temu widziałam, że mój mąż wybrał karierę polityczną – nie rodzinę, starałam się to zaakceptować. Chciałam by mój mąż się rozwijał, cieszyłam się jego sukcesami. Zawsze kochałam mojego męża nad życie” – dodała. „Przenosiłam dla niego góry. Wybaczałam. Życzę mu powodzenia. Łukaszu, skoro wybrałeś ten format komunikacji, to z tego skorzystam i napiszę Ci tyle: że mogłeś mi to powiedzieć choćby z szacunku do naszego dziecka podczas rozmowy telefonicznej, a nie używać do tego gazet. Tak się po ludzku nie robi. To nie fair” – zaznaczyła. 

Kim jest Marianna Schreiber? Żona polityka PiS i celebrytka 

Polityk PiS Łukasz Schreiber do Sejmu dostał się pierwszy raz w 2015 roku w okręgu bydgoskim. Trzy lata później został sekretarzem stanu w kancelarii premiera, a w latach 2019-2023 był ministrem bez teki w gabinecie Mateusza Morawieckiego. Pełnił również funkcję przewodniczącego Komitetu Stałego Rady Ministrów. Łukasz i Marianna Schreiber są małżeństwem od 2015 roku, mają córkę.

Marianna Schreiber kilka miesięcy temu podpisała kontrakt z freak fightową federacją Clout MMA. Wcześniej, w maju 2022 roku, żona ministra Łukasza Schreibera z PiS, a także celebrytka znana z udziału w programie TVN „Top Model”, ogłosiła powstanie partii politycznej Mam Dość 2023. – Chcę zrzeszyć wokół siebie ludzi nie tylko negujących polską rzeczywistość, ale takich, którym się chce, tak jak mnie, zmieniać świat na lepsze – mówiła.

Żona polityka PiS przyciągnęła także uwagę mediów po tym, jak odbyła dobrowolną służbę wojskową, co szczegółowo relacjonowała w internecie.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *