Białogard: Samochód osobowy wjechał w pieszych. Są ranni

W wyniku poważnego wypadku, do którego doszło w Białogardzie w województwie zachodniopomorskim, ranne zostały dwie osoby w wieku 17 i 18 lat.
Białogard: Samochód osobowy wjechał w pieszych. Są ranni - INFBusiness

Foto: Fotorzepa/ Łukasz Solski

Do zdarzenia doszło przed godziną 10.00 w poniedziałek na ulicy Mickiewicza w Białogardzie w województwie zachodniopomorskim. Mężczyzna, który kierował samochodem osobowym jechał ulicą Mickiewicza w stronę ulicy Wiślanej. W pewnym momencie 29-latek stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na chodnik i uderzył w grupę ludzi. 

Zachodniopomorskie: Mężczyzna wjechał autem w pieszych, dwie osoby zostały ranne. To  17 i 18 latek

Jak podaje TVN24, powołując się na Komendę Powiatowej Policji w Białogardzie, w wyniku zdarzenia ranne zostały dwie osoby – 17 i 18-latek. Jeden z poszkodowanych ma złamania kończyn dolnych, drugi zaś ma mieć obrażenia ogólne. 

Jak ustaliła policja, kierowca był trzeźwy, podczas zdarzenia. 29-letni mężczyzna został zatrzymany do czasu przeprowadzenia czynności. 

O sprawie przeczytać możemy także między innymi na profilu Wypadki i Pożary w Zachodniopomorskim w serwisie społecznościowym Facebook. „Na ulicy Mickiewicza w Białogardzie, 29-letni kierowca BMW, z nieznanych przyczyn, stracił kontrolę nad pojazdem. W wyniku tego zdarzenia, zjechał z drogi i potrącił dwie osoby spacerujące po chodniku w wieku 17 i 18 lat. Obydwie zostały przetransportowane do szpitala w Koszalinie. Jak informuje rzecznik policji, kierujący był trzeźwy i został zatrzymany przez policję” – napisano w poście opublikowanym w medium społecznościowym. 

W sprawie powołany ma zostać biegły, który pomoże ustalić przebieg wydarzeń. Analizowany będzie także między innymi monitoring z miejsca zdarzenia. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *