Najlepsze mikołajki w życiu Dominiki Gwit. Co dostała w prezencie?

Dominika Gwit podkreśla, że jest bardzo szczęśliwa.

Dominika Gwit-Dunaszewska zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych niezwykły, mikołajkowy wpis. Aktorka napisała, że oto spełniło się jej największe marzenie życia i nigdy wcześniej nie była taka szczęśliwa.

Dominika Gwit w styczniu ub.r. została mamą małego chłopca. Aktorka i jej mąż do tej pory nie zdecydowali się na ujawnienie imienia synka. Nie pokazują też twarzy dziecka. Teraz Dominika Gwit zamieściła niezwykle radosny wpis, w którym dzieli się przemyśleniami na temat macierzyństwa.

Radość z macierzyństwa Dominiki Gwit

Nasze pierwsze mikołajki! Marzyłam o tej chwili – napisała wzruszona mama. Obecność dziecka, jego uśmiech, dotyk to dla Dominiki Gwit najlepszy prezent świata.

Trwa ładowanie wpisu Instagram

Aktorka napisała też na Instagramie: Aktorka podzieliła się na swoim Instagramie wpisem, który dotyczy 10-miesięcznego malucha:Synku mój, jesteś już taki duży i tak pięknie się rozwijasz , że nie mogę się na Ciebie napatrzec. Stajesz przy meblach, pięknie jesz , masz cztery zęby i pięknie wymawiasz „Tata”. Uwielbiam jak ściągasz mi okulary, a potem patrzysz gdzie poleciały. Krzyczysz , śmiejesz się, piszczysz , a ja już nie umiem żyć bez tego pisku. KOCHAM CIĘ.

Trwa ładowanie wpisu Instagram

Dominika Gwit to polska aktorka i dziennikarka. Jej pierwszy filmowy sukces to rola Kai w głośnym filmie pt. „Galerianki”. Zagrała teżliczne role w serialach telewizyjnych takich jak „Przepis na życie”, „Na dobre i na złe” czy „Singielka”. Teraz dużo pracuje w teatrze.

Dominika Gwit w 2014 r. wywołała sensację. Schudła wtedy ok. 50 kg. Potem znowu przybrała na wadze. Teraz mówi, że jest szczęśliwa, choć utyła. Metamorfoza sprzed lat nie wyszła jej na zdrowie. Nie chcę być chuda. Chcę być zdrowa – podkreśla. W 2018 r. Dominika Gwit poślubiła Wojciecha Dunaszewskiego.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *