Michał Koterski świętuje wyjątkową rocznicę. Wspomina o „bożej pomocy”

Misiek Koterski przez lata zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu

Michał Koterski, zwany przez wielu Miśkiem, uczcił bardzo ważną dla niego rocznicę. Mija dziewiąty rok, odkąd jest „czysty”. Nie pije alkoholu ani nie przyjmuje substancji, zmieniających świadomość. Michał Koterski świętuje w gronie najbliższych. Na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieścił rocznicowy post.

Misiek Koterski przez lata zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Przyznał, że w walce z uzależnieniami bardzo pomogła mu głęboka wiara w Boga.

– Uklęknąłem i poprosiłem Boga, żeby dał mi siłę do walki z chorobą i uwolnił mnie od obsesji picia i ćpania. Obiecałem Mu, że jeśli mnie wysłucha, to zrobię wszystko, by już do tego nie wrócić. I stał się cud. Następnego dnia obudziłem się i nie miałem ochoty sięgnąć po alkohol. Nie trzęsły mi się ręce, nie miałem żadnych objawów odstawienia. A ja przecież od 14. roku życia codziennie byłem upojony – powiedział w rozmowie z Plejadą.

Dziewięć lat w trzeźwości Miśka Koterskiego

Dziewiątą rocznicę trzeźwości Misiek Koterski świętował na początku grudnia br. w towarzystwie najbliższych — partnerki Marceli Leszczak i syna Fryderyka. Na zdjęciach opublikowanych na Instagramie widać uśmiechniętego aktora oraz tort ze świeczką w kształcie dziewiątki.

Trwa ładowanie wpisu Instagram

Czwartego grudnia strzeliło mi 9 lat w trzeźwości !!! Od 9 lat żyję bez żadnych substancji zmieniających świadomość (alkohol, narkotyki, leki, itp…) i z ręką na sercu mogę wam powiedzieć, że są to najlepsze lata mojego życia. Pełne trudów, wzlotów i upadków, pełne skrajnych uczuć od smutku i rozpaczy po przez ogrom radości i euforię. Ale przeżytych bez żadnego tłumienia z pełną ich świadomością !!! W końcu poczułem smak prawdziwego życia z jego pięknem i niedoskonałościami. W końcu wydostałem się z niewoli i iluzji w której żyłem w przez lata. W końcu wybaczyłem sobie i wszystkim dookoła, wyzbyłem się uraz i żalu i poczułem ogrom miłości do siebie i innych ludzi – napisał Misiek Koterski.

Trwa ładowanie wpisu Instagram

Codzienna walka Miśka Koterskiego

Jak podkreśla, bywa, że jest mu trudno, a codzienność staje się walką. On jednak nie poddaje się. Oczywiście ciągle doświadczam wzlotów i upadków i codziennie zmagam się z samym sobą i lękami, które się budzą we mnie każdego dnia. I mam świadomość, że życie to jest praca na całe życie. Ale mimo to czuję ogromną wdzięczność i szczęście, bo tak jak już pisałem, wszystko co najlepsze spotkało mnie w trzeźwym życiu. Rodzina, syn, przyjaźń, sukcesy zawodowe. Kiedy dzisiaj ktoś by mnie zapytał, jakie jest moje życzenie urodzinowe, to bez wahania odpowiedziałbym, przeżyć to życie w trzeźwości do końca swoich dni, żeby móc świadomie zaznać wszystkich jego smaków z sukcesami i porażkami włącznie – wyznał Misiek Koterski.

Trwa ładowanie wpisu Instagram

Fani Miśka Koterskiego trzymają kciuki

Aktor podziękował wszystkim, którzy mu kibicują.

Dziękuję wszystkim, którzy są ze mną i dają mi wsparcie na tej drodze – podkreślił.

Posypały się natychmiast gratulacje, słowa otuchy i podziwu.

Jesteśmy dumni z Ciebie; Panie Michale ogromne gratulacje; Bardzo Cię cenię za szczerość, za wytrwałość, za mądrość… Trzymam kciuki i życzę szczęścia; Kolejnych cudownych lat Misiek – napisali internauci pod postem Miśka Koterskiego.

Aktor ma 43 lata. Jest synem reżysera Marka Koterskiego. Zagrał u ojca m.in. w filmach „Dzień świra” i „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”. Wystąpił również w takich produkcjach jak m.in. „Gierek”, „Porady na zdrady” czy „Kac Wawa”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *