Rohan Dennis oskarżony o spowodowanie śmierci swojej żony Melissy Hoskins w wypadku

Podwójny mistrz świata w jeździe indywidualnej na czas, dwukrotny medalista olimpijski Rohan Dennis został oskarżony o spowodowanie śmierci swojej żony, byłej kolarki Melissy Hoskins, w wypadku, który miał miejsce w sobotę w Adelajdzie.
Rohan Dennis oskarżony o spowodowanie śmierci swojej żony Melissy Hoskins w wypadku - INFBusiness

Rohan Dennis (na zdjęciu) w swoim dorobku ma dwa medale igrzysk

Foto: EPA/MATT TURNER

Australijska policja poinformowała, że służby ratunkowe zostały wezwane na Avenel Gardens Road w Medindie (przedmieścia Adelajdy) tuż po godzinie 20:00. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o kobiecie, która została potrącona przez samochód. Policja podała, że Hoskins doznała poważnych obrażeń. Została przewieziona do szpitala, ale lekarzom nie udało się jej uratować.

Dennis został aresztowany i oskarżony o spowodowanie śmierci przez niebezpieczną jazdę, jazdę bez należytej ostrożności i narażenie życia. 33-latek został zwolniony za kaucją, w sądzie ma stawić się w marcu.

Rohan Dennis i Melissa Hoskins

32-letnia Melissa Hoskins to była kolarka torowa i szosowa, która w 2017 roku ogłosiła wycofanie się z zawodowego sportu. Australijka brała udział w igrzyskach olimpijskich w 2012 roku w Londynie i cztery lata później w Rio de Janeiro. Wielokrotnie uczestniczyła również w mistrzostwach świata UCI w kolarstwie torowym.

Rok starszy Dennis to dwukrotny drużynowy mistrz świata w kolarstwie torowym i dwukrotny mistrz świata w jeździe indywidualnej na czas w zawodach UCI. W swoim dorobku ma dwa medale igrzysk — z Londynu (srebro w drużynowym wyścigu na dochodzenie) oraz Tokio w 2020 roku (brąz w jeździe indywidualnej na czas).

Para była małżeństwem od 2018 roku. Australijskie media podkreślają, że Dennis w niedawnym wpisie w mediach społecznościowych opublikował swoje zdjęcie razem z Hoskins i dwójką ich dzieci z podpisem „Wesołych Świąt od naszej rodziny dla Was”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *