W Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Jastrzębiu-Zdroju osoba uzbrojona w nóż zaatakowała pracowników medycznych i pacjentów – donosi TVN24.
Agnieszka Kazimierczuk
Skutkiem napaści z użyciem noża poszkodowane zostały co najmniej cztery osoby – wśród nich pielęgniarka, ordynator oddziału zajmującego się chorobami układu pokarmowego oraz pacjentka, która po incydencie przeszła zabieg chirurgiczny.
Reklama Reklama
Sprawca został obezwładniony i ujęty przez funkcjonariuszy policji.
Szczegółowe informacje poznamy niebawem.
