Totalizator Sportowy ma nowego prezesa. Wcześniej kierował Pałacem Kultury

Totalizator Sportowy, organizator znanej loterii Lotto i spółka Skarbu Państwa, ma już nowego prezesa. Został nim Rafał Krzemień. Powołano też nowych członków zarządu. Nowy szef Totalizatora dotychczas kierował Pałacem Kultury i Nauki. Zdjęcie

Totalizator Sportowy, organizator loterii Lotto, ma nowego prezesa /Totalizator Sportowy /

Totalizator Sportowy, organizator loterii Lotto, ma nowego prezesa /Totalizator Sportowy / Reklama

Wciąż trwa proces wymiany kadr w spółkach Skarbu Państwa. We wtorek poznaliśmy nowy skład zarządu Totalizatora Sportowego (TS). To spółka, której Skarb Państwa jest jedynym udziałowcem. TS organizuje między innymi znaną loterię Lotto. Prowadzi też jedyne legalne kasyno internetowe w Polsce

W lutym 2024 roku odwołano dotychczasowego prezesa TS, Olgierda Cieślika. Decyzję w tej sprawie podjęła rada nadzorcza spółki. Pełniącym obowiązki prezesa został Stanisław Grabiec, członek zarządu spółki. Do tego z zarządu odwołano Magdalenę Kopkę-Wojciechowską i Rafała Łaskiego.

Reklama

Totalizator Sportowy ma nowego prezesa

We wtorek 19 marca rada nadzorcza Totalizatora Sportowego powołała nowego prezesa. Został nim Rafał Krzemień – przekazał Totalizator Sportowy. 

Dotychczas Rafał Krzemień był prezesem Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W przeszłości zasiadał także w zarządzie Polskiego Holdingu Nieruchomości i był wiceprezesem Poczty Polskiej. 

We wtorek powołano również dwóch nowych członków zarządu spółki. To Szymon Gawryszczak, powołany na stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za sprzedaż, produkty i marketing oraz Artur Kapelko, który będzie odpowiedzialny za administrację.

Zarząd Totalizatora Sportowego jest obecnie pięcioosobowy. Pozostali jego członkowie to Stanisław Grabiec oraz Bogdan Pukowiec.

Wideo Odtwarzacz wideo wymaga uruchomienia obsługi JavaScript w przeglądarce. Jak to jest z intuicją sprawiedliwościową? INTERIA.PL

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *