Lidl Plus. Jak zainstalować aplikację na telefonie?

Lidl Plus to darmowa aplikacja mobilna, która jest dostępna zarówno na urządzenia z system Android, jak i iOS. Korzystając z niej, na bieżąco otrzymujemy informacje o promocjach i najnowszych ofertach sklepu. Podpowiadamy, jak zainstalować aplikację Lidl na telefonie i jak zacząć z niej korzystać. Zdjęcie

Aplikacja Lidl - szybki dostęp do promocji. /123RF/PICSEL

Aplikacja Lidl – szybki dostęp do promocji. /123RF/PICSEL Reklama

Co to jest aplikacja Lidl i jakie ma zalety?

Lidl Plus to darmowa aplikacja mobilna, która pozwala cieszyć się z dodatkowych korzyści związanych z zakupami w sklepie Lidl. Zaprojektowano ją w taki sposób, aby klienci w łatwy sposób mogli m.in. kontrolować swoje wydatki z e-paragonami oraz otrzymywać powiadomienia o aktualnych ofertach i promocjach. Co dokładnie znajdziemy w aplikacji Lidl? Oto lista funkcjonalności:

Reklama

 • kupony zniżkowe na wybrane produkty lub cały asortyment;
 • e-paragony, które zapisują się automatycznie w aplikacji po zeskanowaniu karty Lidl Plus przy kasie;
 • gazetki cyfrowe z aktualną ofertą sklepu;
 • informacje o promocjach i nowościach;
 • możliwość udziału w ankietach i zdobycia dodatkowych rabatów;
 • otrzymywanie spersonalizowanych ofert i komunikatów od Lidl i jego partnerów;
 • opcja planowania listy zakupów;
 • możliwość sprawdzenia dostępności sklepów Lidl w okolicy.

To jednak nie wszystko. W aplikacji dostępne są najciekawsze przepisy z serii „Kuchnie Lidla” oraz poradnik „Winnice Lidla„, w którym oprócz oferty znajdują się podpowiedzi dotyczące tego, jakie gatunki będą pasowały do konkretnych dań.

Oprócz tego w aplikacji Lidla dostępna jest również funkcja Lidl Pay. Co to takiego? To opcja, która umożliwia płacenie za zakupy przy pomocy aplikacji. Jeśli chcemy z niej korzystać, należy wybrać opcję „Dodaj kartę” i potwierdzić, używając kodu PIN lub odcisku palca. Ustawienie zostanie automatycznie zapisane.

Jak pobrać aplikację Lidl i jak się w niej zarejestrować?

Aplikację Lidl można pobrać na swój telefon w sklepie Google Play, App Store lub App Gallery. Proces instalacji jest bardzo szybki i intuicyjny. Po zainstalowaniu należy zarejestrować swoje konto w Lidl Plus. Jak to zrobić? Wystarczy podać kilka podstawowych danych:

 1. Wybieramy swój najbliższy sklep i podajemy swoje imię.
 2. Podajemy numer telefonu, aby otrzymać wiadomość SMS, która umożliwi potwierdzenie tożsamości.
 3. Akceptujemy regulamin ochrony danych osobowych.
 4. I gotowe! Możemy już korzystać z aplikacji Lidla.

Po rejestracji otrzymujemy cyfrową kartę Lidl Plus, którą należy skanować przy każdych zakupach w Lidlu, aby korzystać z dodatkowych promocji.

Jak aktywować i skanować kupony w aplikacji Lidl?

Aplikacja udostępnia wiele kuponów zniżkowych, które można wykorzystać w sklepie. Aby aktywować kupon, wystarczy kliknąć go w aplikacji i potwierdzić. Aktywowane kupony znajdują się w zakładce „Moje kupony”. Następnie należy zeskanować swoją kartę Lidl Plus przy kasie. Rabat zostanie automatycznie naliczony do rachunku.

Kupony mają ograniczony czas ważności i mogą dotyczyć tylko wybranych produktów lub kategorii. Aplikacja Lidl zawsze informuje użytkownika o szczegółach każdego kuponu. Co więcej, po zeskanowaniu karty Lidl Plus podczas zakupów, można otrzymać dodatkowe kupony ze Zdrapki Plus – akcji specjalnej dostępnej określonych terminach. Rabat, który pojawi się na zdrapce, można wykorzystać tylko podczas jednej transakcji.

Jak zarządzać e-paragonami w aplikacji Lidl?

W aplikacji Lidla można otrzymywać i przechowywać e-paragony z zakupów w sklepie. W ten sposób klienci nie muszą martwić się o zgubienie lub uszkodzenie ich papierowych odpowiedników. E-paragony zapisują się automatycznie w aplikacji po skanowaniu karty Lidl Plus przy kasie.

Każdy z e-paragonów można otworzyć w aplikacji i zobaczyć wszystkie rabaty na liście. To szybki i łatwy sposób na sprawdzenie, ile wydaliśmy, i ile zaoszczędziliśmy na zakupach. Istnieje również opcja pobrania i udostępnienia rachunku innym osobom.

Jak przeglądać gazetki i śledzić promocje w aplikacji Lidl?

Mobilna aplikacja Lidla umożliwia także przeglądanie cyfrowych wersji gazetek sieci Lidl z aktualną ofertą sklepu. Pojawiają się tam zarówno gazetki ogólnopolskie, jak i regionalne, a także specjalne gazetki tematyczne.

Wirtualne gazetki Lidla można swobodnie powiększać, przewijać i zmniejszać oraz wyszukiwać interesujące produkty. Aplikacja informuje użytkowników o promocjach i nowościach w sklepie, takich jak tygodnie kuchni świata, oferty weekendowe czy akcje społeczne. Dodatkowo wysyła powiadomienia o najciekawszych ofertach, jeśli użytkownik zezwoli na to w ustawieniach aplikacji.

Jak wyłączyć lub zmienić ustawienia aplikacji Lidl?

Ilość powiadomień czy wybrany region z łatwością zmieniamy w ustawieniach aplikacji Lidl. Jak to zrobić? Dostosujesz swoje preferencje i potrzeby, klikając zakładkę „Więcej”. Wówczas na ekranie wyświetlą się ustawienia aplikacji, gdzie można m.in.:

 • wyłączyć lub zmienić częstotliwość powiadomień o ofertach i promocjach,
 • zmienić język lub region aplikacji,
 • zmienić hasło lub dane osobowe,
 • wyrazić lub cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych i analizę zachowań użytkownika,
 • wylogować się lub usunąć konto w Lidl Plus.

Lidl podobnie jak szereg innych marketów każdego roku poszerza swoją aplikację mobilną o dodatkowe funkcjonalności. Korzysta z niej coraz więcej klientów, ponieważ informacje o promocjach i ofertach specjalnych można uzyskać natychmiast po otwarciu aplikacji lub w powiadomieniach.

Przeczytaj również:

Bezczelna kradzież w Dino pod kamerami. Zadał jedno pytanie, kasjerka odwróciła wzrok

Słone ceny słodkich pączków. Ile kosztują pączki w dyskontach, a ile w cukierniach?

Żabka powołała nową spółkę. Zajmie się ekspansją sieci za granicą

Wideo Odtwarzacz wideo wymaga uruchomienia obsługi JavaScript w przeglądarce. „Szczerze o pieniądzach”: Ekologia się opłaca Polsat News

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *