HalfPrice zamyka sklep online. Zaskakująca decyzja sieci należącej do CCC

HalfPrice, popularna sieć sklepów z odzieżą należąca do Grupy CCC, poinformowała o zamknięciu sklepu online. Serwis przestanie działać z dniem 1 kwietnia 2024 roku. Sieć nie podała powodów podjęcia takiej decyzji. Zdjęcie

HalfPrice należacy do Grupy CCC zamyka swój sklep online /Grupa CCC, HalfPrice / materiały prasowe  /

HalfPrice należacy do Grupy CCC zamyka swój sklep online /Grupa CCC, HalfPrice / materiały prasowe / Reklama

Sieć sklepów HalfPrice to koncept sklepów off-price – polega on na sprzedaży towarów po obniżonych cenach, które sprzedawcy detaliczni nabywają w dużych ilościach. W ofercie sklepów HalfPrice można znaleźć odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki, a także wyposażenie czy dodatki do domu

Marka HalfPrice należy do Grupy CCC i działa na rynku od niespełna trzech lat. Pierwszy sklep pod tą marką otwarto w maju 2021 roku. Sklepy Half Price działają w ponad 100 stacjonarnych lokalizacjach w Polsce. Placówki dostępne są także za granicą – w Austrii, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Słowenii, Rumunii, Łotwie czy na Węgrzech.

Reklama

HalfPrice zamyka sklep online

HalfPrice w opublikowanym komunikacie poinformował, że z końcem marca zamknie swój sklep online.  

„Drogi Kliencie, z dniem 01.04.2024 r. sklep online halfprice.eu zostanie zamknięty. Jeżeli posiadasz Konto Klienta, możesz dokonywać w nim zakupów do dnia 31.03.2024 r. włącznie” – poinformował HalfPrice.  

Po tym dniu w dalszym ciągu ma być dostępna możliwość wsparcia dla klientów, którzy złożyli zamówienia. „Zwroty i reklamacje będą rozpatrywane zgodnie z regulaminem sklepu” – podaje sieć należąca do Grupy CCC.  

Tak samo, jak dotychczas – podaje sieć – mają działać sklepy stacjonarne HalfPrice w Polsce i za granicą. – W dalszym ciągu będą się one otwierać w obecnych lokalizacjach – czytamy na stronie internetowej.

Nie znamy powodów podjętej decyzji przez HalfPrice. Właściciel marki w opublikowanym komunikacie nie zdradził, dlaczego zdecydował się na zamknięcie kanału online swojej dystrybucji. Może ona budzić zaskoczenie – obecnie sieci przenoszą swoja sprzedaż do internetu, ponieważ placówki stacjonarne są coraz rzadziej wybierane przez klientów

Co z kontem klubowicza HalfPrice?

Klienci już pytają, „czy w związku z zamknięciem sklepu internetowego konto klubowicza HalfPrice przestanie być aktywne?”.  

Z dniem 31.03.2024 r. rozwiązane zostają umowy o prowadzenie Konta Klienta w sklepie internetowym halfprice.eu. Podyktowane jest to zaprzestaniem działalności sklepu internetowego halfprice.eu. Jednocześnie informujemy, że powyższe pozostaje bez wpływu na konto klubowe. Tym samym nie zmienia się dostęp do benefitów klubowych, jakie wykorzystać można w sklepach stacjonarnych HalfPrice w całej Polsce” – odpowiada HalfPrice.

Wideo Odtwarzacz wideo wymaga uruchomienia obsługi JavaScript w przeglądarce. „Polska to nasza brama do UE”. Ambasador Uzbekistanu o współpracy między naszymi krajami INTERIA.PL

  

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *