Zakończenie procesu przejęcia spółek CREATON w Polsce, na Węgrzech i w Austrii przez swisspor

Zakończenie procesu przejęcia spółek CREATON w Polsce, na Węgrzech i w Austrii przez swisspor - INFBusiness

Z dniem 1 marca 2024 roku CREATON Polska, CREATON SEE oraz CREATON Steildach GmbH oficjalnie stały się częścią rodziny swisspor. To początek nowego, ekscytującego rozdziału dla tej organizacji oraz jej klientów. To nie jest zwykłe przejęcie, to dynamiczne połączenie wiedzy, innowacji i tradycji.

Włączenie CREATON Polska, CREATON SEE oraz CREATON Steildach GmbH w struktury swisspor to zupełnie nowy etap w rozwoju tej grupy. Bogate, europejskie doświadczenie CREATON w produkcji wysokiej jakości dachówek ceramicznych i cementowych, połączone z niezwykle szerokim asortymentem produktów budowlanych swisspor, oferuje zupełnie nowe możliwości rozwoju biznesowego oraz dostępność dla klientów kompleksowych rozwiązań. Od fundamentów aż po dach – od nowoczesnych produktów termoizolacyjnych, przez dachówki ceramiczne i cementowe, aż po innowacyjne systemy fotowoltaiczne – wszystko pod jednym parasolem, w ramach jednej firmy. 

Swisspor to przedsiębiorstwo rodzinne z korzeniami w Szwajcarii, działające globalnie z silnym zaangażowaniem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, jakości i efektywności energetycznej. Produkty grupy znajdują zastosowanie od budynków mieszkalnych i komercyjnych po obiekty przemysłowe i projekty infrastrukturalne.  Z ponad 4200 zaangażowanymi profesjonalistami w 32 lokalizacjach na całym świecie swisspor wspiera klientów w realizacji ich projektów budowlanych, zapewniając wysoką jakość materiałów oraz profesjonalną obsługę. Uzupełnienie oferty o produkty marki CREATON wzmacnia pozycję firmy na rynku budowlanym, prowadząc ku zrównoważonej przyszłości.

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *