Wyjątkowa kamienica w centrum Krakowa nawiązująca do lat dwudziestych

Lokalizacja, atrakcyjność inwestycyjna, wysoka jakość wykonania, wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych czy podążanie za rynkowymi trendami – to elementy, na które szczególnie zwracają uwagę osoby kupujące inwestycje premium. Luksusowa kamienica Libra Residence idealnie wpasowuje się w ten trend, choć architekci jak i inwestor wolą komunikować, że kreuje ona zupełnie nowe standardy na rynku krakowskich nieruchomości. Zdjęcie

Mimo że Libra Residence znajduje się w centrum Krakowa, pozostaje enklawą spokoju /materiały promocyjne

Mimo że Libra Residence znajduje się w centrum Krakowa, pozostaje enklawą spokoju /materiały promocyjne Reklama

Prezentacja partnera

Zaledwie pięć minut spacerem od krakowskiego Rynku Głównego oraz magicznego Kazimierza. Kierunek idealny. Dziesięć minut pieszo od inwestycji znajduje się Zamek Królewski na Wawelu, dawna siedziba królów będącą symbolem polskiej państwowości. Większe zakupy? Do Galerii Krakowskiej jest dosłownie kilka kroków, aby po intensywnym dniu delektować się klimatem historycznego miasta przy filiżance aromatycznej kawy w jednej z licznych kawiarni. Rodzinny spacer? Bulwary Wiślane i Planty w zasięgu ręki. Atrakcyjna lokalizacja usytuowanej u zbiegu ulic Bonerowskiej i Librowszczyzny Libra Residence to jedynie początek zalet tej luksusowej inwestycji.

Reklama

Libra Residence: hołd oddany epoce międzywojennej

Deweloper, przy projektowaniu Libra Residence, miał świadomość, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Dlatego główną myślą kierującą projektem było idealne dopasowanie budynku do tradycyjnej struktury miejskiej, podkreślając jednocześnie detale oraz wysoką jakość wykonania od samego wejścia. Przy pierwszym spojrzeniu na nieruchomość od strony ul. Librowszczyzny zauważymy elegancką fasadę wykonaną z piaskowca Broniów. Elewacja od strony Bonerowskiej natomiast nawiązuje do zabytkowych, historycznych fasad sąsiednich budynków. Libra Residence doskonale łączy kontrasty, wyróżniając się jednocześnie swoją harmonijną integracją z otaczającymi kamienicami.

Zdjęcie

Inwestycja Libra Residence nawiązuje do najlepszych tradycji mieszczańskich budynków /materiały promocyjne

Inwestycja Libra Residence nawiązuje do najlepszych tradycji mieszczańskich budynków /materiały promocyjne

Na dziedzińcu rezydencji powstało urokliwe patio, na którym umieszczono rzeźbę wybitnego artysty, profesora krakowskiej ASP, Jana Tutaja. Ponadto w częściach wspólnych można podziwiać płaskorzeźby jego autorstwa przedstawiające żywioły w sposób nieoczywisty. Efekt? Wyeksponowanie indywidualnego charakteru budynku oraz nadanie mu klimatu przełomu XIX i XX wieku, który doskonale odzwierciedla atmosferę krakowskich kamienic.

Zdjęcie

/materiały promocyjne

/materiały promocyjne

Dziedzictwo historyczne idzie w parze z nowoczesnością

Mimo że bryła Libry Residence nawiązuje do dwudziestolecia międzywojennego, nie oznacza to, iż we wnętrzu nie znajdziemy ekskluzywnych udogodnień. Mieszkańcy mogą skorzystać z usług Concierge’a oraz luksusowego spa z sauną i strefą relaksu, z wydzielonym miejscem do ćwiczeń pod okiem trenera personalnego – te elementy sprawiają, że nie sposób patrzeć na Libra Residence inaczej niż na synonim luksusu.

Zdjęcie

Kamienica Libra Residence powstawała w zgodzie z wytycznymi Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków /materiały promocyjne

Kamienica Libra Residence powstawała w zgodzie z wytycznymi Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków /materiały promocyjne

Aby jednak było naprawdę prestiżowo, musi być również nowocześnie i praktycznie. Spośród licznych udogodnień, które docenimy na co dzień, należy zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania technologiczne, takie jak system inteligentnego domu Smart Home wraz z instalacją elektryczną nowej generacji – technologią KNX.

Kamienica, która dopasuje się do Twoich oczekiwań

Kamienica nie tylko zachwyca od zewnątrz, ale także oferuje wyjątkowe wnętrza, wypełnione stylem i nowoczesnym designem. Każdy detal został starannie przemyślany, aby zapewnić Mieszkańcom niezapomnianie wrażenia estetyczne oraz komfort najwyższej klasy.

Zdjęcie

Wnętrze kamienicy zaprojektowano z myślą o wygodzie mieszkańców /materiały promocyjne

Wnętrze kamienicy zaprojektowano z myślą o wygodzie mieszkańców /materiały promocyjne

Dziedzictwo historyczne, sztuka, podnosząca walory estetyczne, nowoczesne technologie wpływające na komfort, atrakcyjna lokalizacja – to kluczowe elementy, które pozwalają nazywać inwestycję Libra Residence inwestycją premium. Libra Residence to nie tylko budynek. To styl życia.

Prezentacja partnera

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *