Kompletne rozwiązania do przygotowania powierzchni Husqvarna

Kompletne rozwiązania do przygotowania powierzchni Husqvarna - INFBusiness

Husqvarna Construction wzmacniła swoją ofertę w zakresie przygotowania powierzchni, wprowadzając na rynek śrutownice do betonu i stali wraz z dedykowanymi odkurzaczami. Maszyny firmy Blastrac można kupować już pod marką Husqvarna.

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań obecny lokalnie na całym świecie, Husqvarna Construction ma teraz rozwiązanie dla każdego zadania związanego z obróbką powierzchni. Dodanie obróbki strumieniowo-ściernej pod marką Husqvarna do istniejących rozwiązań w zakresie przygotowania powierzchni – takich jak szlifowanie posadzek, frezowanie i zrywanie- jest ważnym krokiem, we wspieraniu klientów w każdym wyzwaniu z jakim się mierzą.

Śrutowanie jako metoda umożliwia skuteczne czyszczenie i zmianę tekstury betonu i asfaltu. Metoda może być stosowana do usuwania powłok, farb, żywic epoksydowych oraz usuwania oznaczeń drogowych. Poprawa odporności na poślizg na chodnikach, drogach i pasach startowych to również obszary zastosowań śrutownic.

Dodanie rozwiązań do obróbki strumieniowo-ściernej stali znacznie wzbogaca istniejącą ofertę firmy Husqvarna w zakresie przygotowania powierzchni. Zastosowania obróbki strumieniowo-ściernej stali wykraczają poza budownictwo, dostarczając ekonomiczne i wydajne rozwiązania do usuwania farby i korygowania powierzchni stalowych na wiatrakach, pokładach statków i petrochemicznych statkach magazynowych.

Kompletna oferta śrutownic, frezarek, zrywarek i dedykowanych odkurzaczy firmy Husqvarna Construction jest dostępna w sprzedaży od 24 maja 2023 r.

Aby zapoznać sie z ofertą: https://www.husqvarnaconstruction.com/pl/

Aby zadać pytanie: https://www.husqvarnaconstruction.com/pl/skontaktuj-sie-z-nami/

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *