Za dwa lata na orbitę zostanie wystrzelony polski nanosatelita badawczy.

Jak wynika z komunikatu opublikowanego przez Sieć Badawczą Łukasiewicz, za dwa lata na orbitę ma zostać wystrzelony polski nanosatelita badawczy w ramach inicjatywy SPARK. / Sieć Badawcza Łukasiewicz Inicjatywa jest opisywana jako element globalnego przejścia od konwencjonalnego przemysłu kosmicznego do…









