Kontrola NFZ wykazała błędy w prowadzeniu list oczekujących w jednej z klinik Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Mieli być do niej przyjmowani także pacjenci spoza oficjalnej kolejki, ustalił Rynek Zdrowia. Na placówkę nałożono niemal 300 tys. zł kary.